Oferta treningu EMS dla firm

Siedzący tryb życia to ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia i samopoczucia, jednak jest rzeczywistością dla wielu osób zatrudnionych w korporacjach czy mniejszych przedsiębiorstwach. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na regularne zajęcia sportowe kilka razy w tygodniu, nawet posiadając bezpłatny wstęp na siłownię w ramach benefitów. Odpowiedzią na te problemy jest nasza nowa usługa: EMS dla pracodawcy.

Treningi personalne dla pracowników: oferta dla firm

Nasza oferta zajęć przeznaczona jest dla nowoczesnych firm, które chciałyby dać możliwość rozwoju wszystkim zatrudnionym osobom. Benefity pracownicze to obecnie norma dla większości korporacji: w ramach świadczeń możecie jednak zaproponować coś nietypowego!

Korzystając z oferowanych przez firmę pozapłacowych benefitów, wiele osób decyduje się na zakup karnetu sportowego, aby móc odstresować się po męczącym dniu, wzmocnić ciało i zrzucić nadprogramowe kilogramy. Trening EMS zapewnia dokładnie takie same efekty, tylko w krótszym czasie i mniejszym nakładem wysiłku. To dlatego trening EMS cieszy się taką popularnością, i to nie tylko wśród sportowców! W ramach zajęć zapewniamy indywidualną opiekę instruktora, który ułoży plan działania dla każdego uczestnika, biorąc pod uwagę jego potrzeby i możliwości. Wytłumaczy też działanie urządzenia EMS i odpowie na wszelkie pytania.

EMS – treningi dla firm

Indywidualne ćwiczenia pod okiem instruktora to jedna z możliwości. Możecie też zorganizować wspólne wyjście na trening! Zajęcia sportowe dla pracowników są zbawienne nie tylko dla zdrowia – sprzyjają integracji, wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii i pomagają zacieśniać więzi w zespole.

Bądź świadomym liderem i zaoferuj swoim kolegom benefity na miarę XXI wieku!