Trener personalny EMS

Jeśli do tej pory myślałeś, że sport nie jest czymś dla Ciebie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przedstawiamy alternatywę dla tradycyjnych ćwiczeń na siłowni, które wymagają dużo wysiłku i poświęconego czasu. Co więcej: indywidualny trening EMS idzie w parze z opracowanym specjalnie dla Ciebie planem żywieniowym. Sam się przekonaj!

Osobisty trener EMS w Rzeszowie

Elektrostymulacja mięśniowa nie brzmi jak coś, co mogłoby dotyczyć nas wszystkich… a jednak! Z takiej formy aktywność chętni również korzystają  profesjonalni sportowcy. Nasi klienci to osoby w różnym wieku, o różnych predyspozycjach fizycznych, potrzebach i możliwościach czasowych. To zarówno ludzie młodzi i aktywni zawodowo, jak i studenci, świeżo upieczone matki czy emeryci. Ty także z pewnością znajdziesz tu swoje miejsce!

Jak wyglądają indywidualne plany treningowe EMS?

Stawiamy przede wszystkim na komunikację! Dokładnie przeprowadzony wywiad pozwala nam rozeznać, jakie są oczekiwania klienta oraz ułożyć rozsądny, racjonalny plan działania. Rozpisane przez nas zalecenia obejmują zarówno indywidualne zajęcia z trenerem, jak i porady żywieniowe. Opracowując diety, bierzemy pod uwagę, że naszymi klientami są zazwyczaj osoby zajęte, które nie mogą sobie pozwolić na spędzanie długich godzin w kuchni. Na szczęście mamy nie tylko doświadczenie, ale także odpowiednie wykształcenie w zakresie sportu i żywienia. Możecie więc być pewni, że ułożone przez nas plany żywieniowe będą pyszne, dietetyczne i łatwe do przygotowania.

Jeśli indywidualne zajęcia EMS pod okiem instruktora wzbudziły Twoją ciekawość, koniecznie daj nam znać! Chętnie doradzimy i przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty osobiście lub przez telefon.