Jak wygląda trening wprowadzający w 2B STUDIO? | Rzeszów

Jak wygląda trening wprowadzający w 2B STUDIO?

ROZMOWA WSTĘPNA

Podczas rozmowy trener personalny EMS przeprowadzi z Tobą wywiad na temat Twojego aktualnego trybu życia oraz sposobu odżywiania. Dokona oceny stanu Twojego zdrowia, biorąc pod uwagę przebyte kontuzje i urazy. Opowiesz o swoich głównych celach i oczekiwaniach względem współpracy z 2B Studio. Na tej podstawie zostanie ustalony dla Ciebie indywidualny plan działania oraz plan treningowy EMS.

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I POMIARY CENTYMETREM

Podczas pierwszego spotkania w 2B Studio trener przeprowadzi profesjonalną analizę składu ciała oraz pomiary centymetrem. Badanie oceni poziom tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, zawartość wody, wiek metaboliczny oraz podstawą i całkowitą przemianę materii. Wyniki zostaną szczegółowo omówione i wytłumaczone po zakończonym treningu.

PRZYGOTOWANIE DO TRENINGU EMS

Na spotkanie nie musisz się w żaden sposób przygotowywać. Trener zadba o specjalistyczny strój treningowy, który składa się ze spodenek, koszulki, skarpetek antypoślizgowych oraz ręcznika. Przed treningiem będzie czekała na Ciebie woda i kawa, a po zakończonym treningu dla naszych klientów pozostają do dyspozycji dwie przestronne łazienki z kompletnym wyposażeniem.

PIERWSZY TRENING EMS

Na podstawie wstępnego wywiadu oraz analizy składu ciała trener przygotuje plan treningowy EMS dostosowany do Twoich oczekiwań i aktualnych możliwości. Odbędzie się wdrożeniowa sesja treningu EMS, aby zapoznać Cię z innowacyjną technologią elektrostymulacji mięśniowej. Przedstawione zostaną główne założenia oraz idee treningu EMS.

PODSUMOWANIE

Na podstawie zebranych informacji trener personalny dokona interpretacji wyników analizy składu ciała, które odniesie do informacji uzyskanych podczas wstępnej rozmowy na temat stylu życia i sposobu odżywiania. Przekaże wartościowe wskazówki i zalecenia, które będą wspierały Twoje działania w realizacji celu.

OFERTA

Na zakończenie spotkania zostanie przedstawiona oferta, która jest dostosowywana indywidualnie do Twoich potrzeb. Zostanie oszacowany realny czas współpracy, niezbędny do osiągnięcia przez Ciebie wymarzonego celu. W ramach podjętej współpracy oferujemy usługi dietetyka, który będzie odpowiadał za indywidualny plan żywieniowy.
Scroll to Top