Radek

Najbardziej doświadczony trener EMS na Podkarpaciu, posiadający międzynarodową licencję.  Pasjonat sportu od najmłodszych lat, stale podnoszący poziom swoich kompetencji na licznych kursach i szkoleniach. Chętnie udziela porad, zarówno treningowych, jak i żywieniowych. Wiecznie uśmiechnięty i zarażający optymizmem. Radek, podczas prowadzonych zajęć na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo oraz poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.

Dawid

Trener personalny z kilkuletnim stażem w treningu EMS.

Ze sportem związany od najmłodszych lat. Wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach przekłada na współpracę z podopiecznymi, zapewniając im tym samym kompleksową opiekę. Aktualnie, student dietetyki, co jest wynikiem ciągłej chęci podnoszenia swoich umiejętności oraz kompetencji z zakresu treningu i odżywiania.

Treningi z Dawidem to zawsze spora dawka pozytywnych emocji, dzięki czemu proces realizacji celów jest efektywny i przyjemny.

Max

Magister Fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie przez wiele lat zdobywał pracując na siłowni jako trener personalny oraz fizjoterapeuta. Uczestnik kilkunastu szkoleń związanych z treningiem oraz dietą. Od lat pomaga ludziom pracować nad ich sylwetkami w jak najbardziej efektywny sposób niwelując przy tym ryzyko kontuzji do minimum. Pomógł wielu ludziom wracającym po urazach do sportu. Swoją przyszłość wiąże z rehabilitacją sportową oraz ortopedią. Uwielbia pracę z ludźmi i widok uśmiechniętych twarzy trenujących, którzy pomimo dużego zmęczenia, chętnie wracają na kolejny trening. 

Ola

Ola – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalista ds. żywienia i suplementacji, specjalista SOIT, trener personalny.

W życiu kieruje się podejściem holistycznym zarówno w kwestii żywienia człowieka, jak i aktywności fizycznej, co sprawia, że każdy trening jest wysoce spersonalizowany z dodatkiem dużej dawki uśmiechu i empatii.

Dzięki łączeniu merytorycznej wiedzy z doświadczeniem oraz poznaniem potrzeb klienta zapewnia kompleksową realizację celów i planów podopiecznych.

Każdy trener prowadzi treningi również w języku angielskim.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Jednym z najważniejszych filarów w zawartych przez nas współpracach, jest indywidualne podejście do klienta. Zarówno plan treningowy, jak i jadłospis są przygotowywane w oparciu o Twoje osobiste możliwości oraz preferencje, tak aby spełniały Twoje oczekiwania. Jesteśmy przekonani, iż tylko personalnie dopasowane treningowe i żywieniowe zalecenia, są w stanie zagwarantować Ci wymarzone efekty. 

Kompleksowa opieka trenerska

Punktem wyjścia we współpracy z nami, jest szczegółowa analiza składu Twojego ciała oraz pomiary centymetrem. Są to narzędzia, które umożliwiają nam sprawowanie stałej kontroli nad Twoim procesem oraz monitorowanie zachodzących zmian. Uzupełnienie planu treningowego stanowi jadłospis żywieniowy, który jest bazą do zmiany nawyków żywieniowych, które są elementem Twojego sukcesu. 

NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZENI TRENERZY NA PODKARPACIU

Jesteśmy trenerami z kilkuletnim stażem w treningu EMS. Zdobyte przez nas doświadczenie w pracy z klientem, wykształciło w nas profesjonalizm, co odzwierciedla jakość oferowanych przez nas usług. W województwie podkarpackim jesteśmy liderami w swojej branży.