JAK WYGLĄDA I DZIAŁA KOMBINEZON DO TRENINGU EMS - 2B Studio

JAK WYGLĄDA I DZIAŁA KOMBINEZON DO TRENINGU EMS

Warto wiedzieć, że aktywność fizyczna, jaką jest trening EMS, nie wymaga od nas przygotowania w sposób zwyczajny. W związku z tym, że jest to niekonwencjonalny rodzaj treningu strój, w którym wykonywane są ćwiczenia, również odbiega od klasycznego schematu. Cała sekwencja charakterystycznych ćwiczeń odbywa się w umownej odzieży treningowej, oraz specjalnie zaprojektowanej kamizelce z systemem elektrod.

STRÓJ DO TRENINGU EMS

Osoby, które zdecydują się na regularne uczestnictwo w zajęciach typu EMS, wyposażeni są w odzież marki Miha Bodytec, będącej głównym dystrybutorem rzeczy do treningu EMS. Strój składa się ze spodenek, koszulki o 3⁄4 długości rękawa, oraz ze skarpetek antypoślizgowych.

Zestaw jest wykonany z najwyższej jakości materiału, w kolorze czarnym z granatowymi bądź zielonymi wstawkami. Całość wykonana jest na wzór stroju kolarskiego, w kilku dostępnych rozmiarach, dzięki czemu ubranie jest zawsze dopasowane do odbiorców oraz zapewnia pełny zakres ruchów, bez zbędnych ograniczeń.

Stonowane klasyczne barwy, prosty krój oraz nieprześwitujący materiał zapewniają pełną swobodę, oraz komfort podczas treningu. W skład zestawu wchodzą również skarpetki antypoślizgowe. Decyzja co do preferowanego obuwia/skarpetek jest kwestią indywidualną, niemniej wybór odpowiednich skarpetek przyczynia się do aktywacji stopy, dzięki czemu ćwiczenia przebiegają w sposób bezpieczny.

CHARAKTERYSTYKA KAMIZELKI TRENINGOWEJ

Trening EMS przebiega w innowacyjnej, opatentowanej kamizelce wraz ze specjalnymi elektrodami, które rozmieszczone są na głównych partiach mięśniowych. Wykonana została z materiału, który pozwala na optymalne dopasowanie elektrod do różnej budowy ciała i wysokości klientów, a także na wykonywanie różnorodnych, dynamicznych ruchów.

Funkcjonalna tkanina jest wytrzymała, co zapewnia dużą elastyczność oraz wytrzymałość danego kostiumu. Bezlateksowe, silikonowe wstawki umożliwiają łatwe dostosowanie i rozciągnięcie tworzywa w przypadku osób, które zmagają się z nadmiernymi kilogramami. Kombinezon został również wyposażony w magnetyczne miejsca, do których przyłączane są kable, umożliwiające bezpośredni przepływ impulsu z maszyny do pracującego mięśnia, pobudzając jego pracę. Oferowany produkt jest w pełni higieniczny i antybakteryjny.

JAK PRZEBIEGA TRENING EMS ?

Przygotowanie do treningu to przede wszystkim ubiór kamizelki i elektrod, które zakładane są przez wykwalifikowanego trenera personalnego. Ćwiczenia rozpoczynane są w momencie uruchomienia wysokiej jakości urządzenia, które spełnia funkcję zewnętrznego bodźca do syntezy włókien mięśniowych. Maszyna składa się z dużego, kolorowego wyświetlacza, która sygnalizuje czas pracy i odpoczynku. Daje możliwość kontrolowania bodźców w postaci impulsów na poszczególnych partiach mięśniowych, oraz ogólnej intensywności treningowej. Intuicyjna technologia zapewnia każdorazowo indywidualne podejście do klienta, dzięki personalizacji i swobodnej konfiguracji ustawień. Jednostka trwa tylko 20 min i zazwyczaj pobudza 90 % aparatu mięśniowego. Zazwyczaj, gdyż w sytuacji zaistniałej kontuzji bądź dysfunkcji w aparacie ruchu, trener personalny może wyłączyć z pracy daną partię, nie angażując jej do pracy.

Jeżeli nasuwają Ci się jeszcze jakiekolwiek pytania odnośnie treningu EMS, serdecznie zapraszam do zapisania się na trening wprowadzający tutaj podczas którego będziesz miał/a możliwość odbycia takiej jednostki i sprawdzenia jej specyfiki.

Scroll to Top